#100 powodówW swoim ogrodzie możesz mieć nieskazitelny trawnik lub piękną kolorową łąkę. Sąsiedztwa Łopuchowo są otoczone polami, lasami, stawami. Świeże powietrze, przyroda na co dzień, tuz za rogiem wielkiego miasta.
Obszary Natura 2000 to nie tylko prestiż ale i zobowiązanie. Sąsiedztwa Łopuchowo wkomponowują się w tereny przyrodnicze tak blisko Poznania. Czy warto tu zamieszkać? Sprawdź.
Wokół naszego osiedla znajdziesz w odległości 1,5 km aż pięć dużych jezior, a w skład osiedla wchodzi pięć stawów z rybami,ptactwem,bogatą roślinnością.
Brak zanieczyszczenia światłem. Mieszkasz pod Poznaniem masz gwiazdy na wyciągniecie ręki.
Życie bez pyłów , bez smogu, ze świeżym tlenem. Codzienna pobudka w leśnym powietrzu. To wszystko na naszym osiedlu. To sie dzieje naprawdę.
My nie udajemy działań ekologicznych. W naszych domach nie wytwarzamy pyłów, dwutlenku węgla i metanu. Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką i rekuperacją dają kryształowo czyste rozwiązania.
Znasz to uczucie? Cisza... Szum drzew i śpiew ptaków...
Zanieczyszczenie hałasem to jeden z powodów, dla których chcemy mieszkać na przedmieściach dużych miast i opuszczamy centrum.
Ciepłe i świeże powietrze zimą, a chłodne latem, przez cały dzień. We wszystkich pomieszczeniach.
wybierz dom z wizualizacji poniżej